Find afdeling

 

3F Aabenraa

3F

Kontakt

3F Aabenraa

H.P. Hanssens Gade 21

6200 Aabenraa

Telefon

70 30 09 16

E-mail

aabenraa@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Aalborg

3F

Kontakt

3F Aalborg

Hadsundvej 184

9000 Aalborg

Telefon

70 30 08 58

E-mail

Aalborg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Aarhus-Rymarken

3F

Kontakt

3F Aarhus-Rymarken

Rymarken 4

8210 Århus V

Telefon

70 30 09 44

E-mail

aarhus-rymarken@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Als

3F

Kontakt

3F Als

Nørreled 33

6430 Nordborg

Telefon

70 30 09 48

E-mail

als@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Århus

3F

Kontakt

3F Århus

Sommervej 5

8000 Århus C

Telefon

70 30 09 46

E-mail

aarhus-tlb@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Bjerringbro og omegn

3F

Kontakt

3F Bjerringbro og omegn

Kildesvinget 4

8850 Bjerringbro

Telefon

70 30 09 24

E-mail

bjerringbro@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F BJMF

3F

Kontakt

3F BJMF

Mølle Allé 26

2500 Valby

Telefon

70 30 08 26

E-mail

bjmf@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Bornholm

3F

Kontakt

3F Bornholm

Sandemandsvej 21

3700 Rønne

Telefon

70 30 08 00

E-mail

bornholm@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Bygningsarbejdernes Fagforening, Odense

3F

Kontakt

3F Bygningsarbejdernes Fagforening, Odense

Lumbyvej 11A

5000 Odense C

Telefon

70 30 08 14

E-mail

byg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Djursland

3F

Kontakt

3F Djursland

Trekanten 30

8500 Grenaa

Telefon

70 30 09 34

E-mail

djursland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Esbjerg

3F

Kontakt

3F Esbjerg

Vestkraftgade 1

6700 Esbjerg

Telefon

70 30 09 55

E-mail

esbjerg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Fredericia

3F

Kontakt

3F Fredericia

Venusvej 32

7000 Fredericia

Telefon

70 30 09 02

E-mail

fredericia@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Frederiksborg

3F

Kontakt

3F Frederiksborg

Milnersvej 41 D

3400 Hillerød

Telefon

70 30 08 08

E-mail

frederiksborg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Frederikshavn

3F

Kontakt

3F Frederikshavn

Skippergade 24

9900 Frederikshavn

Telefon

70 30 08 46

E-mail

frederikshavn@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Frederiksværk-Frederikssund

3F

Kontakt

3F Frederiksværk-Frederikssund

Aase Hansens Vej 10

3300 Frederiksværk

Telefon

70 30 08 04

E-mail

frederiksvaerk-frederikssund@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Guldborgsund

3F

Kontakt

3F Guldborgsund

Herningvej 19

4800 Nykøbing F

Telefon

70 30 08 82

E-mail

guldborgsund@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Hedensted

3F

Kontakt

3F Hedensted

Præstegårdsvej 2

8722 Hedensted

Telefon

70 30 09 04

E-mail

hedensted@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Holbæk-Odsherred

3F

Kontakt

3F Holbæk-Odsherred

Spånnebæk 10

4300 Holbæk

Telefon

70 30 09 14

E-mail

holbaek-odsherred@3f.dk

Læs mere

3F Holstebro

3F

Kontakt

3F Holstebro

Tujavej 20

7500 Holstebro

Telefon

70 30 08 70

E-mail

holstebro@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Horsens og omegn

3F

Kontakt

3F Horsens og omegn

Robert Holms Vej 1

8700 Horsens

Telefon

70 30 09 06

E-mail

horsens@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Høje-Taastrup

3F

Kontakt

3F Høje-Taastrup

Pile Alle 18-20

2630 Tåstrup

Telefon

70 30 09 56

E-mail

hoeje-taastrup@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Kalundborg

3F

Kontakt

3F Kalundborg

Nytorv 8

4400 Kalundborg

Telefon

70 30 09 00

E-mail

kalundborg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Kastrup og Omegn

3F

Kontakt

3F Kastrup og Omegn

Saltværksvej 68

2770 Kastrup

Telefon

70 30 09 50

E-mail

kastrup@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Kolding

3F

Kontakt

3F Kolding

Galgebjergvej 4

6000 Kolding

Telefon

70 30 09 08

E-mail

kolding@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Kongeåen

3F

Kontakt

3F Kongeåen

Mindevej 10

6600 Vejen

Telefon

70 30 08 66

E-mail

kongeaaen@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Kongedalen

3F

Kontakt

3F Kongedalen

Koldingvej 1

6580 Vamdrup

Telefon

70 30 09 12

E-mail

kongedalen@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F København

3F

Kontakt

3F København

Peter Ipsens Alle 27

2400 København NV

Telefon

70 30 09 99

E-mail

kobenhavn@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Køge Bugt

3F

Kontakt

3F Køge Bugt

Lykkebækvej 4

4600 Køge

Telefon

70 30 08 80

E-mail

koege-bugt@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Mariagerfjord

3F

Kontakt

3F Mariagerfjord

Smedevej 26

9500 Hobro

Telefon

70 30 08 54

E-mail

mariagerfjord@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Midt & Østsjælland

3F

Kontakt

3F Midt & Østsjælland

Vibevej 12

4100 Ringsted

Telefon

70 30 09 20

E-mail

midtsjaelland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Midtfjord

3F

Kontakt

3F Midtfjord

Limfjordsvej 21

9670 Løgstør

Telefon

70 30 08 56

E-mail

midtfjord@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Midtjylland

3F

Kontakt

3F Midtjylland

Birk Centerpark 4

7400 Herning

Telefon

70 30 08 68

E-mail

midtjylland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Midtlolland

3F

Kontakt

3F Midtlolland

Østergade 29

4930 Maribo

Telefon

70 30 08 84

E-mail

midtlolland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Midtvendsyssel

3F

Kontakt

3F Midtvendsyssel

Nordens Alle 12

9700 Brønderslev

Telefon

70 30 08 44

E-mail

midtvendsyssel@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Mølleåen

3F

Kontakt

3F Mølleåen

Firskovvej 5

2800 Lyngby

Telefon

70 30 09 52

E-mail

moelleaaen@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Næstved

3F

Kontakt

3F Næstved

Holsted Park 29

4700 Næstved

Telefon

70 30 08 86

E-mail

naestved@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Nordhøjfyn

3F

Kontakt

3F Nordhøjfyn

Sunekær 5

5471 Søndersø

Telefon

70 30 08 10

E-mail

nordhoejfyn@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Nordøstsjælland

3F

Kontakt

3F Nordøstsjælland

Rønnebær Allé 106

3000 Helsingør

Telefon

70 30 08 06

E-mail

nordoestsjaelland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Nordsjælland Syd

3F

Kontakt

3F Nordsjælland Syd

Gydevang 12

3450 Allerød

Telefon

70 30 08 02

E-mail

nordsjaelland-syd@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Østfyn

3F

Kontakt

3F Østfyn

Vestergade 32

5800 Nyborg

Telefon

70 30 08 24

E-mail

ostfyn@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Randers

3F

Kontakt

3F Randers

Trondholmen 9

8660 Randers

Telefon

70 30 09 37

E-mail

randers@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Ringkøbing-Skjern

3F

Kontakt

3F Ringkøbing-Skjern

Byskellet 33

6950 Ringkøbing

Telefon

70 30 08 74

E-mail

ringkobing-skjern@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Roskildeegnen

3F

Kontakt

3F Roskildeegnen

Holbækvej 106 B

4000 Roskilde

Telefon

70 30 08 78

E-mail

roskildeegnen@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Silkeborg

3F

Kontakt

3F Silkeborg

Granhøjvej 16

8600 Silkeborg

Telefon

70 30 09 40

E-mail

silkeborg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Skagerak

3F

Kontakt

3F Skagerak

Vandværksvej 30

9800 Hjørring

Telefon

70 30 08 50

E-mail

skagerak@3f.dk

Læs mere

http://www.3f.dk

3F Skive-egnen

3F

Kontakt

3F Skive-egnen

Jærgervej 12

7800 Skive

Telefon

70 30 0928

E-mail

skive@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Slagelse

3F

Kontakt

3F Slagelse

Rugvænget 28

4200 Slagelse

Telefon

70 30 09 22

E-mail

slagelse@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Søhøjlandet

3F

Kontakt

3F Søhøjlandet

Villavej 4

8660 Skanderborg

Telefon

70 30 09 42

E-mail

sohojlandet@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Sønderborg Området

3F

Kontakt

3F Sønderborg Området

Lysvang 29A

6400 Sønderborg

Telefon

70 30 08 96

E-mail

soenderborg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Storebælt

3F

Kontakt

3F Storebælt

Tårnborgvej 34

4220 Korsør

Telefon

70 30 09 18

E-mail

storebaelt@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Storkøbenhavn Nordvest

3F

Kontakt

3F Storkøbenhavn Nordvest

Sankt Jacobsvej 10 - Postboks 27

2750 Ballerup

Telefon

70 30 08 32

E-mail

storkoebenhavn@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Sydfyn

3F

Kontakt

3F Sydfyn

Østre Havnevej 23

5700 Svendborg

Telefon

70 30 08 20

E-mail

sydfyn@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Sydsjælland

3F

Kontakt

3F Sydsjælland

Vingevej 1

4760 Vordingborg

Telefon

70 30 08 88

E-mail

sydsjaelland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Thy-Mors

3F

Kontakt

3F Thy-Mors

Silstrupvej 12

7700 Thisted

Telefon

70 30 09 30

E-mail

Thy-mors@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Varde-Billund

3F

Kontakt

3F Varde-Billund

Kløvermarken 108

7190 Billund

Telefon

70 30 08 64

E-mail

varde-billund@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Vejle

3F

Kontakt

3F Vejle

Sjællandsgade 30

7100 Vejle

Telefon

70 30 09 10

E-mail

vejle@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Vest

3F

Kontakt

3F Vest

Storegade 23

7620 Lemvig

Telefon

70 30 08 72

E-mail

vest@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Vestegnen

3F

Kontakt

3F Vestegnen

Siestavej 7, 1.sal

2600 Glostrup

Telefon

70 30 08 40

E-mail

vestegnen@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Vestfyn

3F

Kontakt

3F Vestfyn

Langelandsvej 3

5500 Middelfart

Telefon

70 30 08 22

E-mail

vestfyn@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Vestlolland

3F

Kontakt

3F Vestlolland

Havnegade 19

4900 Nakskov

Telefon

70 30 08 90

E-mail

vestlolland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Vestsønderjylland

3F

Kontakt

3F Vestsønderjylland

Grønnevej 6

6270 Tønder

Telefon

70 30 08 98

E-mail

vestsoenderjylland@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Viborg

3F

Kontakt

3F Viborg

Gothersgade 45

8800 Viborg

Telefon

70 30 09 32

E-mail

viborg@3f.dk

Læs mere

https://www.3f.dk/da

3F Vojens

3F

Kontakt

3F Vojens

Allégade 33-37

6500 Vojens

Telefon

70 30 08 94

E-mail

vojens@3f.dk

Læs mere

http://www.3fi.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet Aalborg afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet Aalborg afdeling

Hadsundvej 184

9000 Aalborg

Telefon

36 38 35 10

E-mail

fgo@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet Aarhus afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet Aarhus afdeling

Sonnesgade 9

8100 Aarhus C

Telefon

36 38 35 10

E-mail

hho@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet Kolding afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet Kolding afdeling

Stigårdsvej 1

6000 Kolding

Telefon

36 38 35 50

E-mail

jil@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet København afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet København afdeling

Lygten 10

2400 København NV

Telefon

35 83 24 22

E-mail

akp@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet Næstved afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet Næstved afdeling

Åderupvej 12

4700 Næstved

Telefon

36 38 35 98

E-mail

rda@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet Odense afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet Odense afdeling

Cikorievej 3

5220 Odense SØ

Telefon

36 38 35 50

E-mail

jil@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet Roskilde afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet Roskilde afdeling

Grønnegade 14

4000 Roskilde

Telefon

46 34 00 97

E-mail

rda@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Blik- og Rørarbejderforbundet Viborg afdeling

Blik- og Rørarbejderforbundet

Kontakt

Blik- og Rørarbejderforbundet Viborg afdeling

Lundborgvej 3

8800 Viborg

Telefon

36 38 35 10

E-mail

bbk@blikroer.dk

Læs mere

http://www.blikroer.dk/

Dansk El-forbund Aabenraa

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Aabenraa

Stegholt 25

6200 Aabenraa

Telefon

73 33 14 70

E-mail

sonderjylland@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Aalborg

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Aalborg

Hattemagervej 10

9000 Aalborg

Telefon

96 31 86 00

E-mail

nordjylland@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Århus

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Århus

Rymarken 4 3,sal

8210 Århus V

Telefon

86 75 25 00

E-mail

ostjylland@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Bornholm

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Bornholm

Fabriksvej 1

3700 Rønne

Telefon

56 95 70 82

E-mail

bornholm@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Esbjerg

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Esbjerg

Sallingsundvej 6 B

6715 Esbjerg N

Telefon

75 13 39 66

E-mail

esbjerg@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Hillerød

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Hillerød

Nordre Jernbanevej 16 A postboks 112

3400 Hillerød

Telefon

48 22 01 60

E-mail

nordsj@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Holstebro

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Holstebro

Banetoften 54

7500 Holstebro

Telefon

97 41 33 55

E-mail

midtvest@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund København

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund København

Tikøbgade 9

2200 København N

Telefon

35 86 50 00

E-mail

kbh@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Odense

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Odense

Helgavej 22

5230 Odense N

Telefon

66 12 52 05

E-mail

fyn@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Randers

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Randers

Lucernevej 77

8920 Randers NV

Telefon

86 43 82 46

E-mail

randers@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Roskilde

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Roskilde

Borgediget 18

4000 Roskilde

Telefon

46 30 42 50

E-mail

vestsj@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Vejle

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Vejle

Jens Grøns Vej 20

7100 Vejle

Telefon

76 42 43 50

E-mail

lillebelt@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

Dansk El-forbund Vordingborg

Dansk El-forbund

Kontakt

Dansk El-forbund Vordingborg

Torvestræde 7

4760 Vordingborg

Telefon

55 37 42 18

E-mail

storstrom@def.dk

Læs mere

http://www.def.dk/

HK Hovedstaden

HK Privat

Kontakt

HK Hovedstaden

Svend Aukens Plads 11

2300 København S

Telefon

70 11 45 45

E-mail

hovedstaden@hk.dk

Læs mere

http://www.hk.dk/

HK Midt

HK Privat

Kontakt

HK Midt

Lumbyvej 11

5100 Odense C

Telefon

70 11 45 45

E-mail

midt@hk.dk

Læs mere

http://www.hk.dk/

HK Midtvest

HK Privat

Kontakt

HK Midtvest

Vestergade 43

7400 Herning

Telefon

70 11 45 45

E-mail

midtvest@hk.dk

Læs mere

http://www.hk.dk/

HK Nordjylland

HK Privat

Kontakt

HK Nordjylland

Gartnervej 30

9200 Aalborg SV

Telefon

70 11 45 45

E-mail

nordjylland@hk.dk

Læs mere

http://www.hk.dk/

HK Østjylland

HK Privat

Kontakt

HK Østjylland

Sødalsparken 22

8220 Brabrand

Telefon

70 11 45 45

E-mail

oestjylland@hk.dk

Læs mere

http://www.hk.dk/

HK Sjælland

HK Privat

Kontakt

HK Sjælland

Hersegade 13

4000 Roskilde

Telefon

70 11 45 45

E-mail

hk.sjaelland@hk.dk

Læs mere

http://www.hk.dk/

HK Sydjylland

HK Privat

Kontakt

HK Sydjylland

Jupitervej 1

6000 Kolding

Telefon

70 11 45 45

E-mail

syd@hk.dk

Læs mere

http://www.hk.dk/

Malerforbundet Øst/Vest

Malerforbundet

Kontakt

Malerforbundet Øst/Vest

Rymarken 4 1.sal

8210 Århus V

Telefon

86 13 21 00

E-mail

oestvest@maler.dk

Læs mere

http://www.maler.dk/

Malerforbundet Fyn-Jyllandsyd

Malerforbundet

Kontakt

Malerforbundet Fyn-Jyllandsyd

Vonsildsvej 67

6000 Kolding

Telefon

66 12 83 95

E-mail

fynjylland@maler.dk

Læs mere

http://www.maler.dk/

Malerforbundet København

Malerforbundet

Kontakt

Malerforbundet København

Lygten 10

2400 København NV

Telefon

35 31 40 00

E-mail

lygten@maler.dk

Læs mere

http://www.maler.dk/

Malerforbundet Midtjylland

Malerforbundet

Kontakt

Malerforbundet Midtjylland

Borgergade 23 A

8700 Horsens

Telefon

27 60 55 33

E-mail

hms@maler.dk

Læs mere

http://www.maler.dk/

Malerforbundet Nordjylland

Malerforbundet

Kontakt

Malerforbundet Nordjylland

Kjellerupsgade 24 boks 115

9100 Aalborg

Telefon

96 20 20 60

E-mail

nordjylland@maler.dk

Læs mere

http://www.maler.dk/

Malerforbundet Sjælland

Malerforbundet

Kontakt

Malerforbundet Sjælland

Præstemarksvej 10 D

4000 Roskilde

Telefon

70 10 09 10

E-mail

mfsj@maler.dk

Læs mere

http://www.maler.dk/

Metal Aalborg

Dansk Metal

Kontakt

Metal Aalborg

Søndergade 14 postboks 316

9100 Aalborg

Telefon

98 12 16 99

E-mail

aalborg@danskmetal.dk

Læs mere

https://www.danskmetal.dk/

Metal Afdeling 16

Dansk Metal

Kontakt

Metal Afdeling 16

Saltværksvej 68

2700 Kastup

Telefon

33 63 28 62

E-mail

metal16@danskmetal.dk

Læs mere

https://www.danskmetal.dk/

Metal Århus

Dansk Metal

Kontakt

Metal Århus

Mejlgade 95

8000 Århus C

Telefon

89 30 77 00

E-mail

aarhus@danskmetal.dk

Læs mere

https://www.danskmetal.dk/

Fagforbund

Søg på fagforbund